رفتن به محتوای اصلی

با ما تماس بگیرید

آدرس: اصفهان، خیابان میر، کوی ۳۰، مجتمع میر، واحد ۱۴
info@vestashimi.com
تلفاکس: ۳۶۶۵۰۷۰۱- ۰۳۱

موقعیت مکانی ما

۰۳۱-۳۶۶۵۰۷۰۱ info@vestashimi.com

رزین اپوکسی نیز یکی دیگر از محصولاتی است که از آن در صنایع مختلف استفاده می شود. این محصول نیز مانند سایر محصولات وستا شیمی کاربردهای بسیار گسترده ای دارد که در اینجا به آن ها اشاره خواهیم کرد.

رزین های اپوکسی معمولا برای وصل نمودن قسمت های مختلفی به هم استفاده می شوند. این در حالی است که از آن ها حتی برای ساخت وسایل هنری نیز استفاده می شود.

یکی از مهم ترین کاربردهای این رزین، استفاده برای فرایندهای کاشی کاری و سنگ کاری می باشد. از دیگر کاربردهای این محصول می توانیم به تهیه کفپوش ها برای کف باشگاه ها و سالن های ورزشی اشاره کنیم. از این محصول برای چسباندن سنگ به سنگ، آهن به سنگ، بندکشی های ضد اسید، چسباندن سرامیک های ضد اسید، کاشت میلگرد، نصب اسکوپ به پشت سرامیک و … می توان استفاده کرد.

از ویژگی های این محصولات می توانیم به مقاومتشان در برابر اسیدهای مختلف اشاره کنیم. این رزین علاوه بر مقاوم بودن، چسبندگی بسیار قوی دارند و از این لحاظ دارای مقاومت مکانیکی و شیمیایی بسیار بالا می باشد.

از چسب های اپوکسی حتی برای مصارف خانگی نیز استفاده می کنند. چرا که این چسب ها به هیچ عنوان آلودگی های مختلف را به خود نمی گیرند و خراب نمی شوند. از طرف دیگر در برابر دما نیز از خود مقاومت نشان می دهند.

شرکت وستا شیمی در نظر دارد با تولید این چسب در رنگ های مختلف، تنوع زیادی در محصولات خود ایجاد کند و آن ها را به بازار کشور عرضه نماید.

این چسب همچنین در برابر فشارهای مکانیکی نیز از خود واکنشی نشان نمی دهد و موقعیت خود را به خوبی حفظ می کند.

به همین دلیل اگر حس می کنید چسبی همه کاره می خواهید تا در کارهای مختلف بتوانید از آن استفاده کنید ما به شما رزین اپوکسی را پیشنهاد می دهیم.

شرح محصول
موارد کاربرد

از این رزین به عنوان کفپوش ساختمانی،

چسبهای اپوکسی،

خمیر بندکشی ضد اسید،

درزگیرهای ضد آب،

ساخت لقمه های سایشی سنگ استفاده می شود.

مزایا

این رزین دارای مقاومت بالا در برابر سایش، استحکام مکانیکی، مقاومت مکانیکی و شیمیایی و محیطی عالی،

تغییرات حجمی کم در هنگام پخت و ثبات ابعادی عالی، مقاومت دمایی بالا، عایق الکتریکی خوب،

مقاومت در برابر اسید بالا و چسبندگی عالی به سطوح مختلف می باشد.

شرایط بسته بندی و نگهداری

تاریخ انقضا: یک سال پس از تولید

نگهداری: در دمای ۱۰ الی ۴۰ درجه سانتیگراد. به دور از حرارت، رطوبت و تابش نور خورشید.

برگشت به بالا