رفتن به محتوای اصلی

با ما تماس بگیرید

آدرس: اصفهان، خیابان میر، کوی ۳۰، مجتمع میر، واحد ۱۴
info@vestashimi.com
تلفاکس: ۳۶۶۵۰۷۰۱- ۰۳۱

موقعیت مکانی ما

۰۳۱-۳۶۶۵۰۷۰۱ info@vestashimi.com
مایع مکمل ضد اسید
شرح محصول

این محصول بر پایه رزین های کوپلیمر تهیه شده و باعث افزایش میزان چسبندگی چسب کاشی و همچنین افزایش خواص مکانیکی و مقاومت شیمیایی

چسب کاشی و پودر بندکشی می گردد.

BV210 مناسب جهت پودر بندکشی و BV220 مناسب جهت چسب کاشی می باشد.

 

این محصول باعث می گردد تا مقاومت شیمیایی، مکانیکی و سایشی ملات به صورت قابل ملاحظه ای افزایش یابد.

یکی از مواردی که بعد از بتن ریزی یا استفاده از ملات برای چسباندن سنگ، سرامیک و کاشی مهم می باشد، محافظت در برابر عوامل شیمیایی خورنده ماننده اسید و باز می باشد.

این عوامل شیمیایی در برخی مکان ها حضور بیشتری دارند.

به عنوان مثال در مکان هایی که در معرض شستشوهای اسیدی و قلیایی قرار می گیرند همچون کشتارگاه ها، رستوران ها، آشپزخانه های صنعتی، کارخانجات لبنی، آزمایشگاه ها و اتاق های باتری.

از این محصول به عنوان مکمل و افزایش مقاومت مکانیکی و شیمیایی استفاده می گردد.

لازم به ذکر است که درجه مقاومت این ترکیب به مواد خورنده را بایستی از داخل جدول مربوطه دریافت کنیم.

نحوه استفاده

به ازای هر کیلو ملات یا چسب، مقدار ۱/۵ الی ۲ لیتر از این مکمل را به آب ملات یا چسب اضافه می کنیم.

شرایط بسته بندی و نگهداری

تاریخ انقضا: ۹ ماه پس از تولید

نگهداری: در دمای ۱۰ الی ۴۰ درجه سانتیگراد. به دور از حرارت، رطوبت و تابش نور خورشید.

ضد اسید

ضد اسید ها نوعی دیگر از چسب ها به حساب می آیند که مقاومت بی نظیری در برابر اسیدها دارند .  از این محصولات هم می توانید به عنوان چسب و هم به عنوان پودر بندکشی استفاده کنید . نا گفته نماند که این محصولات در بازار به نام های ضد اسید ، پودر بندکشی ضد اسید ، چسب ضد اسید شناخته می شوند . همواره این چسب ها مقاومت بالایی در محیط های قلیایی از خود نشان دادند . مقاومت این محصول ها در دراز مدت در برابر اسید هایی مانند : ، اسید هیدروفلوئیک ، اسید سولفوریک ، اسید فسفریک ، اسید نیتریک ، اسید کرومیک ، اسید لاکتیک ، استیک اسید و اسید سیتریک  بسیار خوب بوده است . فرمولاسیون و ترکیبات خاص این محصول به گونه ای است که علاوه بر بر طرف کردن نیاز کار فرما به کار استاد کار هم سرعت می بخشد . محصولات کمپانی وستا شیمی علاوه بر استاندارد های موجود به گونه ای طراحی می شوند که در بستر های مشابه و متفاوت از جمله : شیشه ، سرامیک و پلاستک قابل استفاده باشد .

خاصیت ضد اسید ها

از مهم ترین خاصیت این محصول ها می توان به : گیرش سریع ملات ، انقباض کم ، عایق الکتریکی ، مقاوم در برابر درجه حرارت شدید ، انبساط حرارتی کم ، مقاوم در برابر فرسایش و مقاومت در برابر لرزش و ضربه اشاره کرد . این چسب ها هم جزء محصولات دو جزئی به حساب می آیند جزئی از رزین اپوکسی و جزء دیگر اپوکسی می باشد . پایداری حرارتی بالا و مقاومت در برابر مواد شیمیایی مانند : اسید ها ، پایه ها و حلا ل ها به این محصول این امکان را می دهد که در : نیرو گاه های حرارتی ، برج های خنک کننده ، مخازن ذخیره سازی الکترولیت ، مخازن تمیز کننده و ذخیره مواد شوینده ، مخازن شستشو ، گیاهان پتروشیمی ، برج های هلالی اوره ، گیاهان سولفات آمونیوم ، برج ها و مخازن مختلف در اسید سولفوریک ، دستگاه انتقال آب و مواد شیمیای ، پمپ ها ، جعبه های کندانسور و مبدل های حرارتی  از این گونه چسب ها استفاده شود . برای استفاده از این محصول ابتدا باید نسبت مخلوط آن را با آب از روی دسته بندی مطالعه کرده و بعد استفاده کنید . در ضمن به خاطر داشته باشید که نسبت یک به پنج کاربردی ترین نصبتی است که می توانید استفاده کنید . از این نکته قافل نشوید که شرکت های زیادی با نام های تجاری مختلف در این عرصه فعالیت می کنند و توصیه ما به شما این است که از شرکتی محصولات خود را تهیه کتید که علاوه بر کیفیت محصولات از تجربه بالایی در این زمینه بر خوردار است .

Summary
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
مایع مکمل ضد اسید (High flex BV210,BV220)
Product Name
مایع مکمل ضد اسید (High flex BV210,BV220)
برگشت به بالا