رفتن به محتوای اصلی

با ما تماس بگیرید

آدرس: اصفهان، خیابان میر، کوی ۳۰، مجتمع میر، واحد ۱۴
info@vestashimi.com
تلفاکس: ۳۶۶۵۰۷۰۱- ۰۳۱

موقعیت مکانی ما

۰۳۱-۳۶۶۵۰۷۰۱ info@vestashimi.com
ویژگی های

پرایمر باعث کاهش میزان جذب آب سطوح مختلف می گردد.

– این پرایمر پس از قرار گرفتن بر روی سطح،

یک لایه شفاف نفوذ ناپدیر قابل انعطاف بر روی آن ایجاد می کند.

– این محصول که آماده مصرف می باشد، نیاز به افزودن هیچ ماده دیگری ندارد

و برای آماده سازی سطح زیر کار قبل از اجرای کاغذ دیواری و رنگ آمیزی استفاده می شود.

– با استفاده از این پرایمر، کاغذ دیواری بسیار بهتر به دیوار می چسبد.

از سوی دیگر زمانی که بخواهیم کاغذ دیواری را جدا کنیم،

بدون خراب شدن سطح دیوار، کاغذ دیواری به راحتی جدا می شود.

شرح محصول

این پرایمر بر پایه رزین های پلیمری تهیه گردیده است.

پرایمر محصولی است که از آن برای آماده سازی سطح زیر کار استفاده می شود.

در زمانیکه نیاز به نصب کاغذ دیواری و یا اعمال رنگ بر روی سطح دیوار می باشد، می توان از پرایمر استفاده نمود و سطح زیر کار مناسبی را آماده کرد.

پرایمر باعث چسبندگی بهتر مصالح کاغذ دیواری، رنگ، سرامیک و … به سطح زیرین می گردد.

و همچنین باعث دوام و عمر بیشتر محصول می گردد.

پرایمر به خوبی تمام منافذ سطح را پوشش داده و سطحی غیرقابل نفوذ و یکنواخت را آماده می کند.

مواد اولیه پرایمرهای شرکت وستاشیمی اسپادانا، کاملا بدون خطر و دوست دار محیط زیست می باشد.

این پرایمر در شرایط جوی مختلف، پس از نصب، دارای مقاومت بسیار بالایی بوده و با هزینه کردن برای آن، عمر و دوام ساختمان را بالا می برد.

در واقع پرایمر پیوندی بین سطح زیرین و سطح رویی ایجاد می کند و با پرکردن سطوح متخلخل مانند بتن، بلوک سبک، گچ و … باعث افزایش چسبندگی به سطح زیرین می گردد.

پرایمر بعد از اعمال بر روی سطح، تمام آلودگی های سطحی را از بین برده و لایه های پیوندی مناسبی در سطح ایجاد می کند.

موارد کاربرد
  • – افزایش میزان چسبندگی به سطح زیرین
  • – از بین بردن آلودگی های سطحی
  • – افزایش پیوندهای لایه ای
  • – افزایش عمر مصالح استفاده شده مانند رنگ، کاغذ دیواری و …
نکته

استفاده از پرایمر BV300 نصب کاغذ دیواری را بر روی کلیه سطوح مانند گچ، رنگ پلاستیکی، رنگ براق روغنی، سنگ، شیشه، نئوپان و فلز را آسان می کند.

شرایط بسته بندی و نگهداری

تاریخ انقضا: ۹ ماه پس از تولید

نگهداری: در دمای ۱۰ الی ۴۰ درجه سانتیگراد. به دور از حرارت، رطوبت و تابش نور خورشید.

پرایمر

این محصولات به مانند مایع سفید رنگی هستند که دیواری را غیر قابل نفوذ در مقابل رطوبت می کند . پرایمر نوعی رزین زیر کار است که بر پایه لاتکس ، اپوکسی یا پلی اورتان می باشد و برای ایجاد چسبندگی بهتر بر روی زیرلایه  قبل از کاشی کاری و هم چنین در نقاشی ساختمان به جای روغن زیر کار می توانید استفاده کنید . برای استفاده رنگ بر روی دیوار های گچی بهتر است از پرایمر استفاده شود . این نکته را در نظر داشته باشید اگر از پرایمر ها در رنگ آمیزی به روش صحیح استفاده نشود موجب پوسته پوسته شدن رنگ بعد از مدتی کوتاه می شود .از این محصولات علاوه بر نقاشی ساختمان در کاشی کاری برای پیوندها و اتصالات سیستم کاشی کاری و هم چنین بالا بردن عملکرد چسب کاشی استفاده می شود .

مراحل کار با پرایمر :

در ابتدا پرایمر را به صورت صحیح و طبق دستور مارک خریداری شده به محیط مورد نظر می کشیم و بعد اندکی صبر می کنیم تا خشک شود و جلا پیدا کند در مرحله بعد نوبت به بتونه کاری میرسد و بعد از این مرحله نوبت به اجرای رنگ است . در نظر داشته باشید که سمباده کاری در تمام این مراحل بسیار مهم و حائز اهمیت است .

خصوصیات پرایمر :

این محصولات دارای خصوصیاتی از جمله : پرایمر نوعی روغن زیر کاراست اما با قابلیت نفوذ ناپذیری بسیار بالاتر ، قدرت چسبندگی بالا ، دوام و کیفیت بالا ، بر پایه رنگ های اکریلیک و بدون بو می باشد ، قابل استفاده در نمای ساختمان ، دیوار گچی را ضد آب و مستحکم کرده و مانع شوره زدگی شده و جذب رطوبت را از بین می برد ، کیفیت بالای پرایمر موجب کاهش مقدار مورد نیاز رنگ و چسب خمیری می شود و با ایجاد سطحی صاف و یکپارچه در دیوار های گچی دیوار را برای نصب سنگ های آنتیک آماده می کند . توصیه ما به شما این است که برای خرید این محصولات به نام شرکت و تاریخ تاسیس آن توجه کنید چرا که شرکت تولید کننده در کیفیت کار و هم چنین قیمت کار تاثیر به سزایی دارد . شرکت وستا شیمی اسپادانا  با تولید محصولات با کیفیت توانسته است بخش عمده ای از تولیدات خود را به کشورهای همسایه صادره نموده و با رقابت با سایر تولید کنندگان خارجی سهم عمده ای درمعرفی محصولات باکیفیت ایرانی داشته باشد .این شرکت دامنه وسیعی از محصولات از قبیل چسب های کاشی و سرامیک، پودرهای بندکشی ، رزین ها ، مواد آب بند ، روانسازها ، ملات های آماده و پوشش ها را درگستره فعالیت خود تولید می نماید  . شما می توانید برای خرید این محصولات به سایت وستا شیمی مراجعه کنید . در ضمن اگر سوالی دارید و یا نیازبه مشاوره دارید می توانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و از مشاوره رایگان این شرکت بهره مند شوید .

Summary
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
پرایمر
Product Name
پرایمر
برگشت به بالا