رفتن به محتوای اصلی

با ما تماس بگیرید

آدرس: شهرک صنعتی کوهپایه
info@vestashimi.com
تلفاکس: ۳۶۶۵۰۷۰۱- ۰۳۱

موقعیت مکانی ما

۰۳۱-۳۶۶۵۰۷۰۱ EN info@vestashimi.com

پرایمر

این محصولات به مانند مایع رنگی هستند که دیواری را غیر قابل نفوذ در مقابل رطوبت می کند .

پرایمر نوعی رزین زیر کار است که بر پایه لاتکس ، اپوکسی یا پلی اورتان می باشد و برای ایجاد چسبندگی بهتر بر روی زیرلایه  قبل از کاشی کاری و هم چنین در نقاشی ساختمان به جای روغن زیر کار می توانید استفاده کنید . برای استفاده رنگ بر روی دیوار های گچی بهتر است از پرایمر استفاده شود . این نکته را در نظر داشته باشید اگر از پرایمر ها در رنگ آمیزی به روش صحیح استفاده نشود موجب پوسته پوسته شدن رنگ بعد از مدتی کوتاه می شود .از این محصولات علاوه بر نقاشی ساختمان در کاشی کاری برای پیوندها و اتصالات سیستم کاشی کاری و هم چنین بالا بردن عملکرد چسب کاشی استفاده می شود .

مراحل کار با پرایمر :

در ابتدا پرایمر را به صورت صحیح و طبق دستور مارک خریداری شده به محیط مورد نظر می کشیم و بعد اندکی صبر می کنیم تا خشک شود و جلا پیدا کند در مرحله بعد نوبت به بتونه کاری میرسد و بعد از این مرحله نوبت به اجرای رنگ است . در نظر داشته باشید که سمباده کاری در تمام این مراحل بسیار مهم و حائز اهمیت است .

خصوصیات پرایمر :

این محصولات دارای خصوصیاتی از جمله : پرایمر نوعی روغن زیر کاراست اما با قابلیت نفوذ ناپذیری بسیار بالاتر ، قدرت چسبندگی بالا ، دوام و کیفیت بالا ، بر پایه رنگ های اکریلیک و بدون بو می باشد ، قابل استفاده در نمای ساختمان ، دیوار گچی را ضد آب و مستحکم کرده و مانع شوره زدگی شده و جذب رطوبت را از بین می برد ، کیفیت بالای پرایمر موجب کاهش مقدار مورد نیاز رنگ و چسب خمیری می شود و با ایجاد سطحی صاف و یکپارچه در دیوار های گچی دیوار را برای نصب سنگ های آنتیک آماده می کند . توصیه ما به شما این است که برای خرید این محصولات به نام شرکت و تاریخ تاسیس آن توجه کنید چرا که شرکت تولید کننده در کیفیت کار و هم چنین قیمت کار تاثیر به سزایی دارد . شرکت وستا شیمی اسپادانا  با تولید محصولات با کیفیت توانسته است بخش عمده ای از تولیدات خود را به کشورهای همسایه صادره نموده و با رقابت با سایر تولید کنندگان خارجی سهم عمده ای درمعرفی محصولات باکیفیت ایرانی داشته باشد .این شرکت دامنه وسیعی از محصولات از قبیل چسب های کاشی و سرامیک، پودرهای بندکشی ، رزین ها ، مواد آب بند ، روانسازها ، ملات های آماده و پوشش ها را درگستره فعالیت خود تولید می نماید  . شما می توانید برای خرید این محصولات به سایت وستا شیمی مراجعه کنید . در ضمن اگر سوالی دارید و یا نیازبه مشاوره دارید می توانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و از مشاوره رایگان این شرکت بهره مند شوید .

برگشت به بالا