رفتن به محتوای اصلی

با ما تماس بگیرید

آدرس: شهرک صنعتی کوهپایه
info@vestashimi.com
تلفاکس: ۳۶۶۵۰۷۰۱- ۰۳۱

موقعیت مکانی ما

۰۳۱-۳۶۶۵۰۷۰۱ EN info@vestashimi.com
چسب بتن BV800
ویژگی ها

استفاده از این محصول باعث کاهش میزان جذب آب سطوح مختلف می گردد

و پس از قرار گرفتن بر روی سطح یک لایه شفاف نفوذ ناپذیر قابل انعطاف بر روی آن ایجاد می کند.

همچنین، از این چسب برای افزایش خاصیت چسبندگی بتن و چسب پودری کاشی و سرامیک،

به عنوان زیر کار جهت نصب کاشی با استفاده از چسب خمیری و اجرای بتن جدید بر روی بتن قدیمی نیز استفاده می گردد.

شرح محصول

این محصول یکی از افزودنی های پرکاربرد و پر اهمیت صنعت بتن و چسب های ساختمانی می باشد.

از جمله کاربردها و مصارفی که برای آن می توان برشمرد، به ترمیم و اصلاح بتن های قدیمی، جلوگیری از ترک خوردگی بتن، افزایش مقاومت مکانیکی بتن، افزایش مقاومت شیمیایی بتن و … اشاره کرد.

پلیمرهای موجود در این محصول در هنگام استفاده با انجام واکنش شیمیایی، باعث افزایش چسبندگی و افزایش مقاومت های شیمیایی و مکانیکی می گردد.

با افزودن این محصول به ملات سیمان و ماسه ضمن افزایش چسبندگی می توان از این ملات برای چسباندن کاشی، سرامیک و سنگ استفاده کرد.

موارد کاربرد
  • ترمیم بتن فرسوده
  • افزایش میزان چسبندگی ملات
  • افزایش مقاومت شیمیایی و مکانیکی بتن
  • جلوگیری از ایجاد ترک خوردگی بتن
  • اجرای بتن جدید بر روی بتن قدیمی
  • افزایش مقاومت کششی و خمشی بتن
مهمترین کاربرد چسب بتن BV800

مهمترین کاربرد این محصول، افزایش میزان چسبندگی بتن جدید می باشد.

در زمانی که بخواهیم بتن جدید را بر روی بتن قدیم نصب کنیم، از این محصول استفاده می گردد.

اگر سازه های قدیمی بتنی دچار آسیب دیدگی سطحی و عمقی باشد،

که در اصطلاح عوام کرم خوردگی بتن گفته می شود، با این محصول می توان آن ها را ترمیم و به عنوان ترمیم کننده بتن استفاده کرد.

خواص
  • – افزایش میزان چسبندگی ملات
  • – کاهش نفوذ پذیری بتن
  • – افزایش عمر ملات یا بتن
  • – تاحدی ضد آب نمودن بتن
روش استفاده

قبل از استفاده از این محصول لازم است سطح مورد نظر از هرگونه ذرات گرد و غبار پاک گردد و سپس چسب بتن توسط قلم مو بر روی سطح کار مالیده شود.

مشخصات فنی
مشخصات فنی چسب بتن BV800
حالت فیزیکی/رنگ مایع شیری رنگ
وزن مخصوص ۱٫۰۵  gr/cm3
دمای مناسب نصب ۱۰ الی ۴۰ درجه سانتیگراد
زمان خشک شدن کامل ۱ الی ۲ ساعت در دمای ⁰ ۲۰ و رطوبت ۵%
شرایط نگهداری دور از تابش مستقیم نور خورشید و رطوبت
مدت زمان نگهداری حداکثر یک سال پس از تولید
بسته بندی ۱، ۴ و ۲۰ لیتری
شرایط بسته بندی و نگهداری

تاریخ انقضا: ۹ماه پس از تولید

نگهداری: در دمای ۱۰ الی ۴۰ درجه سانتیگراد. به دور از حرارت، رطوبت و تابش نور خورشید.

چسب بتن

اگر به چند سال قبل برگردید خواهید دید که استاد کاران  برای نصب کاشی ، نصب سرامیک و نصب سنگ از ملات سیمان استفاده می کردند که این امر علاوه بر زمان بر بودن دشوار نیز بود هم چنین استاد کاران برای استفاده از طرح های خاص با مشکلاتی به خصوص مواجه می شدند . اما با پیدایش این محصولات کار برای استاد کاران بسیار راحت شد آن ها علاوه بر صرفه جویی در زمان از هر طرحی برای کاشی و سرامیک می توانند استفاده کنند .  چسب بتن بر پایه سیمان و ترکیب مواد شیمیایی تولید و به صورت پودر و خمیر در بازار توزیع می شود . این محصولات به دلیل مقاوم بودن در مقابل آب برای نصب کاشی و سرامیک در حمام ، دستشویی و کف آشپزخانه ها بهترین گزینه است . شاید شما هم در بعضی از جا ها دیده باشید که یک تکه کوچکی از نمای یک ساختمان کنده شده و یا افتاده است اگر به دنبال راه کار برای درست کردن آن می گردید راهکار ساده است شما می توانید با استفاده از چسب بتن به  راحتی محصولات پرسلانی ، گرانیتی و سنگ را در سطوح نمای ساختمان‌ها نصب کنید .

چسب بتن پودری : این محصول ها از انواع ملات خشک ساخته شده و پایه آن سیمان می باشد که با توجه به مواد پلیمری زیادی که در ساخت این چسب ها به کار رفته پس از مخلوط شدن با آب و خشک شدن در برابر آب کاملا نفوذ ناپذیر می شوند .

چسب بتن خمیری : از این نوع چسب ها برای چسباندن کاشی و سرامیک بر روی دیوارهای بتنی یا گچی استفاده می شود . این محصولات در برابر مواد نفتی، اسید و آب مقاوم بوده است . این چسب ها یک معایب بزرگ دارن آن هم این است است که قبل از استفاده دیوار زیر کار باید در گام اول شاقول و تراز باشد در گام دوم باید قبل از استفاده بر روی گچ ، کاهگل و یا خاک سطح مورد نظر را با با ملات سیمان اندود کرده باشید .

طریقه استفاده از چسب پودری بتن

ابتدا باید دو پیمانه یک سان بردارید اولی برای ریختن آب و دومی برای ریختن چسب . خوب در ابتدا یک پیمانه آب را داخل ظرفی میریزیم و سپس سه پیمانه از پودر را به آن اضافه می کنیم حال چسبی  را که با آب مخلوط کرده بودید به خوبی هم بزنید تا به حالت یم خمیر صاف و یک دست در آید . اکثرآ معتقد هستن که باید پانزده دقیقه آب را با چسب هم زده تا تا خواص شیمیایی چسب ظاهر شود و سپس استفاده کنید . توجه داشته باشید دوام چسب بتن یک ساعت بعد از مصرف است . این محصول ها بعد از مالیده شدن بر روی سطح خواص آن تا بیست دقیقه بر روی سطح می ماند و بعد از این زمان حالت چسبندگی آن از بین می رود . یکی از ابزار های پرکاربرد در این چسب ها ماله است که باید آن را از شرکت سازنده چسب تهیه نمایید .

Summary
Aggregate Rating
3.5 based on 2 votes
Brand Name
چسب بتن BV800
Product Name
چسب بتن BV800
برگشت به بالا